Členové

Členové

Členové (10)

Vašek Dlouhý

v9 Kdo jsem : člen týmu a zároveň posluchač „doktorskeho učňaku", který má rád srandu a ve volných chvílích staví sport na nejvyšší příčky. Zejména sport v přírodě, outdoorové sporty. Proto se účastním sportovních událostí všeho druhu, zejména v našem kraji. Každá pořádná výzva mě láká.

Patrik Sojka

psojka03kdo jsem: tatík, ktorý miluje svoju rodinku, šport, prírodu a pobyt na čerstvom vzduchu

já a sport: vo svojich 3 rokoch som začal lyžovať, a postupne ma otec viedol k ďalším športovým aktivitám. Venujem sa vysokohorskej turistike, horskej cyklistike, skialpinizmu, lyžovaniu, horskému behu, dlhé treky v horách, ale neodmietnem ani beh po asfaltke. Proste na čo mám v ten deň chuť :)

Radek Matúš

matusalias: Bohuš, nebo Krul

kdo jsem:,,Ortodoxní,, běžec :)) běhám všude a všechno ...

Martin Píša

piskotalias: Piškot

kdo jsem: Jsem společenský tvor, který má rád legraci a nadevše miluje svou rodinku. :-), bydlím s Kunčicích p.O.

Pavel Michna

pmichna01kdo jsem: běžec - pohodář

já a sport: aktivně jsem běhal :-) priorita byla dráha. Titul nemám žádný, na mistrovství Moravy a Slezka jen 2. a 3. místa (4. je možná víc)

Tomáš Martinák

tmartinakalias: Tomýk

kdo jsem: veselý pohodář, ale poctivec v tréninku. vystudoval jsem VŠ MZLU v Brně, takže mi můžete říkat inženýre, občas hraji v amatérském divadelním spolku Waterloo. Moje motto: rodina,sport,hory a příroda - to je moje droga...

Pavel Kokeš

kokialias: Koki

kdo jsem: kamarádský pohodář, skvělý taťka, řídím se mottem: "co Tě nezabije, to Tě posílí" a taky: "Rodina je to nejvíc,co člověk má"

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS