Stanovy

Spřátelené kluby

Cobram team

Amatérský Mountainbiketeam pod celým názvem COBRAM TEAM vznikl v roce 2008 jako
sdružení cyklistů,přátel Stolové hory a konzumentů restaurace KOLIBA v Kunčicích pod
Ondřejníkem v oblasti pod Stolovou horou. Inspirací pro název tohoto klubu se stal velkofilm "maléry Pana účetního" z roku 1980-komedie plná nepříjemností.
Tento amaterský team čítá momentálně 5 členů různého věku.
Členy teamu jsou tito jezdci : účetní Silvio Filini, účetní Ugo Fantozzi, zeměměřič Kalboni, zeměměřič Pelegrino a doktor inženýr největší opora velkého kříže Vicomt Cobram.
Hlavním cílem teamu je reprezentace opomíjeného horního konce obce Kunčice pod
Ondřejníkem oblasti pod Stolovou horou. Vrcholem a zároveň začátkem sezony tohoto amatétského teamu je účast na Bike silesia marathonu v Opavě.
O všechny stroje různých značek tohoto teamu se výhradně, příkladně a vzorně stará slovutná firma Cyklo sport Prašivka z Frenštátu pod Radhoštěm.

 

Smile...kterak byl COBRAM TEAM na SILESIA BIKE MARATHONU 2010

Podstolovský amatérský Cobram team se již po čtvrté v řadě 22.5.2010 zůčastnil silesia bike marathonu u Opavy.
Závod se nakonec zvrhl v boj o přežití jelikož se jednalo o prvotřídní bahenní koupel na trati, která připomínala v celé své části tankodrom.
Díky skvělé připraveným bikům od firmy Prašivka nejenže všichni 4 startující Cobram teamu dojeli ale dokonce se jim v soutěži teamu na trati na 55 km podařilo dosáhnout historicky nejlepšího umístění. 14 místo je pro amaterský team podstolovských chasníků zlatá olympijská.
Bahenní horečku a úplavici,která se projevovala zažívací poruchou lékařsky zvanou VENTILACIO INTESTINACI kterou si Cobram team dovezl spravili antibiotika.Zabahněné stroje dal do pořádku v rekordním čase bike shop u Prašivky.
Z celkového počtu 5 členů Cobram teamu se závodu se zůčastnili 4 bikeři v těchto časech na trase 55 km :
účetní Silvio Filini 4 h 16 min
Vicomt Cobram 4 h 21min
účetní Ugo Fantozzi 4 h 22 min
zeměměřič Kalboni 5 h 44 min

Zeměměřič Pelegrino se ze zdravotních důvodů nemohl zůčastnit ale nyní je již v péči supermoderní kliniky profesora Burchermaiera z Jaltské univerzity tak aby na další závody byl již zcela zdráv.

Celý Cobram team se odměnil za skvělé umístění výběrovou zimní rekreací do Ortisei.

 

 

 

Naposledy změněnopátek, 12 září 2014 17:05
Více z této kategorie: « Stanovy Videogalerie »