Běh

Běh

Běh (71)

Cena SK Valašského království 2016

Nedělní běžecká pohodička, to byl 4.ročník "Ceny SK Valašského království". Krásné srpnové počasí přilákalo téměř 110 běžců.

  • Zveřejněno v Běh

Kateřinský běh 2016

Rok utekl jako voda a opět s jarem přišel i další ročník Kateřinského běhu Ostravou- Hrabovou. Běh Kateřinský protože se běží kolem dřevěného kostela sv. Kateřiny v Ostravě- Hrabové.

  • Zveřejněno v Běh

Běh Papratnou

Letošní první závod Frenštátského běžeckého poháru ( FBP) se pořádal tuto neděli 3.dubna za krásného, leč větrného počasí. Dějiště závodu bylo jak již zvykem pod Skokanským areálem Jiřího Rašky ve Frenštátě pod Radhoštěm a na účastníky čekala víceméně standardní pět kilometrů dlouhá trasa vedená po vedlejších asfaltových silnicích.

  • Zveřejněno v Běh

LH 24 v nohách Jarka Maixnera

Přišel den, na který jsem se už od Vánoc těšil jako malý Jarda. 23.leden 2016 a tradiční Beskydská dvacetičtyřhodinovka – Lysá Hora 24 hodin. Závod, který díky své tradici a domácímu prostředí jistě netřeba dlouze představovat a popisovat.

  • Zveřejněno v Běh

Ondřejnická patnáctka

Ani sychravé říjnové počasí neodradilo mě s moji přítelkyní od účasti na běžeckém závodě ze série Salomon trail running cup, Ondřejnická patnáctka, a s námi ani dalších asi 190 závodníků.

  • Zveřejněno v Běh

Slavnostní vyhlášení seriálu "Horské výzvy 2015"

Poslední tečkou za letošním ročníkem seriálu závodů horské výzvy bylo slavností dekorování vítězů. Celkový vítěz vzešel ze seriálu čtyř závodů (Horská výzva Jeseníky, Krkonoše, Krušné hory a Šumava). Vítěze určil součet třech nejlepších bodových zisků z těchto závodů.

  • Zveřejněno v Běh

24hodin Horské výzvy!!!

Víkend, o který se dělil říjen s listopadem, byl nejen jedním z posledních podzimních počasně vydařených víkendů, ale také termínem závodu HORSKÁ VÝZVA 24 HODIN.

  • Zveřejněno v Běh

Pátý ročník Prologu Lysacupu

Popáté Sportovní klub Valašského království pořádal "Prolog Lysacupu", termín letos padl na první listopadovou neděli.

  • Zveřejněno v Běh

Cena SK Valašského království 2015

3.ročník běžeckého závodu "Cena SK Valašského království" uspořádal náš sportovní klub tuto neděli 9.srpna. Pod spalujícím sluncem se s tratěmi poprali nejen dospělí, ale také děti od 7 do 14let a nechyběla ani kategorie pro nejmenší.

  • Zveřejněno v Běh
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS