Cykloturistika

Cykloturistika

Cykloturistika (25)

Výlet snů - deník cestovatele Ladě

Tož ogaři a cérky zdravi vas hobik Laďa ! Určitě ste si mysleli , že už sem s cykloturistiku praštil , ale tu radost bych vam neudělal , akorat sa nemožu dokopat k temu psani ! Od posledniho članku uteklo hodně vody , no zažitku na bicyklu mam hafo . Teď sa chcu s vama všeckyma podělit o ten , u mňa největši a nejčerstvějši .

Toulání po vlastech českých - 4.díl - Hodonínsko

Rok se sešel s rokem a zase byl na obzoru prodloužený Cyrilo-Metodějský víkend. To znamená, zase vybrat lokalitu, zajistit ubytování a naplánovat nějaké ty trasy. Pro letošní rok jsem po dobrých ohlasech z minula vybral oblast Mikroregionu Hodonínsko.

Vzhůru do Roháčů

rohacemalaS kamarádem Pepinem zme sa domluvili, že vyrazime do hor, ale o trošku vyšších než ty naše. Zajedeme do Roháčů. Měli zme na to enem tři dni, tak kola zůstaly doma. Nahazeli zme par věcí do auta a první víkend v září vyrazili.

Bajkování v Zillertal Areně

bajkovanimalaÚdolí Zillertalu je asi 40 km dlouhé, s malebnými vesničkami a končí známým celoročním lyžařským střediskem Hintertux. Po obou stranách údolí se rozbíhají cestičky do dalších menších údolí, což poskytuje ideální terén na bajky.

Passo del Rombo - Timmelsjoch 2509m.n.m

rombo27.jpg Mezi další krásné Alpské průsmyky patří sousedící sedlo od Passa Giova 2094m.n.m Passo Rombo 2509m.n.m Co mají tyto průsmyky společného? Je to malá vesnička San Leonardo in Passiria odkud se rozděluje silnice vedoucí z Merána k těmto dvěma krásným průsmykům.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS