Klubové akce

Klub

Klub (29)

Letošní sezóna Beskydských trailů zahájena

Sportovní klub Valašského království opět přiložil ruku k dílu, a společně dali po zimě Beskydské traily "do pucu". Všem co pomohli patří veliký dík!!!

Přejeme Vám prima jízdu v jeho klopenkách!!!

 

 

  • Zveřejněno v Klub

Valašská expedice - TATRY 2016

Letošní Valašská expedice zavítala opět za Slovenské hranice, a pojali jsme ji „horsky“....cílem byly totiž Vysoké Tatry.

  • Zveřejněno v Klub

Novoroční větrání 2015

Už se stalo oblíbenou tradicí, zahájit Nový rok "Novoročním větráním". Termín, čas a místo také tradiční - 1.ledna, 13:00, Frenštátské náměstí. Nechyběl novoroční přípitek, foto u vánočního stromu, a vycházka.

  • Zveřejněno v Klub

Valaši na LH24

lh24-cil59Sportovní klub Valašského království se pravidelně podílí na organizaci několika sportovních akcích v okolí. Mezi největší tyto akce patří hlavně trojice extrémních závodů Libora Uhra - Beskydská sedmička, 24hodin na Lysé hoře a In-line 24h.

  • Zveřejněno v Klub

Novoroční větrání 2014

vetrani-1407Tradiční novoroční větrání se ani letos neobešlo bez návštěvy olympionika Jiřího Rašky, a uctění jeho památky. Zahřáli jsme se na Rekovicích u dobrého čaje a gulášku, a nezapoměli pozdravit Milana, který nás nezklamal s rumovým čajem. Příjemně jsme oslavili příchod nového roku a "utužili kolektiv" :-)

Za celý sportovní klub Vám všem přejeme hlavně pevné zdraví, trošku i toho štěstí a pohodový rok 2014!

 

  • Zveřejněno v Klub

Vánoční večírek

van.vecirek04Zase je jedna sportovní sezóna za námi. Pro Sportovní klub Valašského království je to 7.rok. Tradičně se sezóna zakončila klubovou akcí, a letos kvůli prosincovému datu to byl přímo "Vánoční večírek".

  • Zveřejněno v Klub
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS