Klubové akce

Novoroční větrání 2012

  • Zveřejněno v Klub
novorocniTradiční novoroční vyjížďka se letos nekonala. Naše kola totiž nebylo možno probudit z tvrdého zimního spánku, tož jsme šli vyvětrat naše ztuhlé nohy a zatuhlá těla procházkou na okolní nevysoké kopce zvané Horečky.

Po startovním pitném režimu na Frenštátském náměstí bylo všem jasné, že o tekutiny nebude nouze. Však se nám zle dýchalo ve schodech, když nám v krvi kolovala slivovice a šampáňo...Některým z nás se dokonce zachtělo létat, a inspirováni rozhledem z můstků se chtěli rozletět vstříc novému roku....(a zlámaným hnátám....).

Po dosažení dnešního cíle, kterým byla hospůdka na Rekovicích, se pokračovalo v zalévání nového roku.

Několikrát byla součástí novoroční vyjížďky zastávka u legendy čaského sportu - pana Jiřího Rašky, který se momentálně netěší moc dobrému zdraví. Bylo nám potěšením a ctí ho pozdravit a popřát mu do nového roku hodně síly a zdraví.

A poslední zastávkou bylo tradiční garážové zastavení u Milana Kupčáka, našeho klubového handbikera, který nám uvařil skvělý čaj s rumem.

Přejezený břuch z vánočního cukroví jsme zdárně spláchli kvalitními nápoji, tož si myslím že Novoroční větrání sa nadmíru povedlo....

Nezapomeňte na zodpovědný pitný režim po celý rok!!!

 

 

 

Naposledy změněnostředa, 02 leden 2013 19:59