Ostatní sporty

Ostatní

Ostatní (57)

Beskydské traily jsou připraveny na zimu

Valaši opět přiložili ruku k dílu a uklidili z Beskydských trailů padlé listí, a připravili tak stezky na zimní období. Na jaře opět můžete šlápnout do pedálů a vychutnat si zábavný profil těchto stezek.

Jarní probouzení Beskydských trailů dopadlo na jedničku

V sobotu 11. dubna proběhla jarní akce „Probouzení Beskydských trailů". Brigádníci, které svolal na Horečky Sportovní klub Valašského království, se od 13 hodiny pustili do úpravy tříkilometrové zážitkové lesní cyklotrasy, obnovy značení, odklízení větví a padlých stromů a sběru odpadků.

Horolezci na SPORTBÁLKU dobyli "Sněžnou horu"

V neděli 15.února se tělocvičnou Hotelové školy ve Frenštátě p.R. přehnala sněhová vánice. Konal se tu totiž maškarní SPORTBÁLEK, ve kterém známý ilustrátor dětských knížek Áda Dudek vedl horolezeckou expedici na vrchol "Sněžné hory".

SPORTBÁLEK již tuto neděli!!!

Dětský sportovní maškarní ples - SPORTBÁLEK je za dveřmi!!! Již tuto neděli od 14hodin vypukne v tělocvičně Hotelové školy ve Frenštátě doslova hon na Yetiho.

Frenštát v pohybu, výstava která zaujme

V úterý 10. února bylo ve frenštátském muzeu opravdu rušno. Od 17 hodin zde probíhala vernisáž unikátní výstavy Frenštát v pohybu. V prostoru velké výstavní síně instalovali pracovníci Městského kulturního střediska a muzea celkem 25 panelů, vitrín a stojících instalací, na kterých se prezentují téměř dvě desítky sportovních oddílů, klubů a organizací.

Přípravy na nedělní SPORTBÁLEK vrcholí!

Sportbálek s podtitulem "Po stopách Yetiho" se kvapem blíží! Už tuto neděli 15.února se otevřou dveře tělocvičny Hotelové školy a přívítá Vás bohatý program dětského sportovního maškarního plesu.

Zazimovali jsme Beskydské traily

"Zazimování Beskydských trailů" uspořádal Sportovní klub Valašského království v sobotu 22.listopadu. Povrch stezek zasypala vrstva listí a větví, a bylo třeba je vyčistit před sněhovou nadílkou.

Zazimování Beskydských trailů

Sportovní klub Valašského království Vás srdečně zve na "Zazimování Beskydských trailů", které se koná tuto sobotu 22.listopadu od 12:30, sraz u Vstupní brány trailů.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS