Ostatní sporty

Pohár Horeček 2010

  • Zveřejněno v Ostatní

poharhorecekmalaV neděli 5.září opět ožily skokanské můstky na Horečkách ve Frenštátě. Konal se zde 7.ročník Poháru Horeček - republikové klasifikační závody ve skoku na lyžích dorostenců, žen, juniorů a mužů s mezinárodní účastí České republiky a Polska.

V závodu dorostenců zvítězil Lukasz Podžorski z KS Wisla Ustronianka z Polska. Domácímu skokanu Filipu Sakalovi z pořádající TJ Frenštát p.R. se musel spokojit s 2. místem s velikým náskokem na další dva Poláky - 3. Dawida Jarzabka z TS Wisly Zakopane a jeho oddílového kolegu 4. Michala Pytela.

V závodě žen se znovu představilo 6 skokanek. Zvítězila domácí juniorka Vladěna Pustková z pořádající TJ Frenštát p.R. před svou oddílovou kolegyní Lucií Míkovou. Na 3. místo se prosadila polská juniorka Joanna Gawron z TS Wisla Zakopane.

V hlavním společném závodě mužů a juniorů zvítězil junior Tomasz Byrt z KS Wisly Ustronianka, druhé místo obsadil český reprezentant Jakub Janda z TJ Dukla Frenštát p.R., před dalším českým reprezentantem Ondřejem Vaculíkem z Dukly Liberec.

přinášíme vám pár fotek ze závodů:

 

Naposledy změněnopátek, 12 září 2014 17:05