Ostatní sporty

Daruj kref, zachraniš život

  • Zveřejněno v Ostatní
Na šichtě razym čelbu, rubu metry a zrazu mě ze sna vzbudi SMS. Mam se pry dostaviť na krevni centrum v Ostravě k odběru. Buďe to asy cosy akutniho, bo inak by mi něpsali. Mam 0+, tu mužu dať fšecym, takže nevaham a du. Za třy dni mě syce čeka dalši čast LC od Šancy, ale co, snad stačim zregenerovať.
Kolera jasna, že sem se na to něvykašlal! V nemocnici sestřičky syce mlade, pěkne, ale pichat to neumi. Eště fčil mam na rukach modřiny. A pak ten uphill run samotny. Děs, hruza a utrpeni! Trochu sem přepalil začatek, bo sem sy nechtěl nechat moc oběhnuť LuMika s kerym se bijeme v kategorii ne tlustych, ale prostorově vyraznějšich typu. To společně s nedostatkem krve a červenych krvinek mělo neblahy vliv na muj dalši vykon. Už od pulky etapy mě braly křeče do lytek, jak se rychle zakyselovaly a nedostavalo se jim kysliku. Raz mě to tak chytlo, že sem se vybulil. Zrovna mě předbihaly cérky Kubinove, ochotně nabidly pomoc, díky holky. Tu se ale pomocy nedalo. To je tež hlod, hnat se na Nanga Parbat, čiže Lysu Horu tři dni po odběru. Chtěl sy do boje, tak bojuj, cype stary. Kusek předemnu vidim v mlžnem oparu maleho psa. Tež bych machroval gizde, mit 4x4. Cosy čuju. Ze mdlob mě probira až strašny smrad. Ty vole, gde se to v tom čoklovi vzalo? Za take hovno by se nemusel bizon stydět. Obiham tu hromadu velkym obloukem v neušlapanym sněhu, kde se bořym až po prdel, takže raděj zpátky do stopy. Předbiha mě dalši mlada robka a už mi stojí... v cestě jen posledni zatačka. Horko, těžko se vyškrabu na vrchol (esli všecy ostatni vrcholy budu vypadat ja tu ten, tak končim ze sexem), kde konečně odevzdavam listek. Tram ta da dá, tram ta da dá, mám to za sebou.

Robky a syncy, ať vas chrani ruka Alláhova davrovať v pruběhu LC kref, bo skončite jak ja. A nebo vite co, darujte. Bo esli se vam poběži tak chujovo, jak mi, tak se konečně umistiv hodně vysoko ve vysledkove listině. Zduř, Vaš Enyo Nunyo

Ale teď vážně. Co tak se domluvit a jít darovat krev hromadně? Berme to třeba jako 17. etapu.

Naposledy změněnoúterý, 31 leden 2012 12:29