Ostatní sporty

Víkend plný adrenalinu

• Zveřejněno v Ostatní

4.víkend měsíce června byl ve znamení adrenalinových sportů. Do Ostravice zavítal opět ADRENALIN CUP a na přehradě Olešné se konal 1.ročník "24hodin na in-line bruslích"

Ostravice se stala dějištěm svátku adrenalinových sportů už po šestnácté. Opět se utkaly disciplíny běhu, paraglidu, horského kola a kajaku. Letos se počasí činilo a všechny disciplíny mohly plně ukázat veškerou svou sílu a krásu.

Sportovní klub Valašského království se letos nepostavil na start jako 4-členná štafeta, ale měla na startu závodníka s nevšedním úkolem. Tomáš Martinák byl trasérem slepému běžci Honzovi Říhovi.

více zde:

video zde:

Smile

Na přehradě Olešné se pro změnu sportovalo na in-line bruslích. A to velmi netypicky: 24hodin v kuse. Pořadatel - horolezec Libor Uher navázal na svůj podnik 24hodin na Lysé hoře, který se konal v lednu, a přilákal na tento extrémní závod téměř 200 závodníků. Trať kolem Olešné je velmi jedinečná a výkony zúčastněných 2 a 4členných týmů byly neuvěřitelné. Na stupních vítězů se nakonec postavil samotný tvůrce závodu a stal se také mistrem republiky v extrémním 24hodinovém inline závodu dvojic.

SK Valašského království jste opět mohli potkat v organizačním teamu, kde zajišťoval celý chod závodu.