Výsledky

Výsledky

Výsledky – MINIBYKEKAP 2017

 

Odrážedla 2 roky – HOLKY
1. Nikol Hložková
2. Žofie Družbíková
3. Nela Kapounová


Odrážedla 2roky – KLUCI
1. Vít Bartusek
2. Dominik Hasalík
3. Jan Šoulák

Odrážedla 3roky – HOLKY
1. Berenka Kolibová
2. Kristýna Rožnovská
3. Klára Knollová

Odrážedla 3roky – KLUCI
1. Zdeněk Kocián
2. Marek Macháč
3. Ondřej Klímek

Odrážedla 4roky – HOLKY
1. Marie Zavacká

Odrážedla 4roky – KLUCI
1. Matěj Šnajder/Gustav Stiller
2. Vojta Čáp/Wiliam Kocián
3. Martin Prašivka( SK Valašského království)/Čeněk Adámek

Malá trať 3roky – HOLKY
1. Karolína Škubalová
2. Nikol Večeřová

Malá trať 4 roky – HOLKY
1. Rozálie Družbíková
2. Julia Bartusková
3. Beáta Nevrlá

Malá trať 4roky – KLUCI
1. Patrik Jozek
2. Matyáš koliba (HC Černí vlci)
3. Michal Opěla

Malá trať 5let – HOLKY
1. Kristýna Uhrová
2. Barbora Baláčová
3. Sofia Jackson

Malá trať 5let – KLUCI
1. Matyáš Hrnčíř/Tomáš Pindur (EPO machinery)
2. Dominik Bártek/Filip Hasalík
3. Petr Polášek/Fabián Gardoš

Malá trať 6let – HOLKY
1. Vendulka ‚Čápová (EPO machinery)
2. Magdalena Černá (BK Zubří)
3. Ella Synková

Malá trať 6let – KLUCI
1. Štěpán Kačor (SKI Paseky)/Jan Karafiát/Mikuláš Šídlo
2. Jonáš Hanzel (MTB Albrechtice)/Tomáš Víčar/Matěj Zavacký
3. David Hlaváč (SK Val.království)/Lukáš Koliba (HC Čer.vlci)/Adam Krajčí

Malá trať 7let – HOLKY
1. Barbora Novotná/Barbora Kokešová (Kohouti SK Pržno)
2. Tereza Baláčová/Klára Táborská (ROMIXTRANS)
3. Stela Bonková/Kristýna Šmídová

Malá trať 7let – KLUCI
1. Radek Sklář/Mikuláš Potůček
2. Radek Mika/David Opěla
3. Jan Káňa/Stanislav Špok

Střední trať 8let – HOLKY
1. Natali Knapková
2. Šarlota Panková
3. Marie Galatíková

Střední trať 8let – KLUCI
1. Kryštof Rycek
2. Vojtěch Kotlán
3. Ondřej Karafiát

Střední trať 9let – HOLKY
1. Katka Teslíková
2. Tereza Nesvadbová
3. Kristýna Pindurová

Střední trať 9let – KLUCI
1. Marek Cichý
2. Jonáš Ulrich
3. Mirek Prašivka (SK Valašského království)

Střední trať 10let – HOLKY
1. Adéla Jančíková
2. Žofie Panková
3. Annie Žárská

Střední trať 10let – KLUCI
1. Felix Kokeš
2. Alex Drábek
3. Patrik Šmíd

Velká trať 11-12 – HOLKY
1. Adriana Janíčková (23:21)

Velká trať 11-12 – KLUCI
1. Daniel Moroň (SK Jiří team) (20:07)
2. Dan Kokeš (Kohouti SK Pržno) (20:43)
3. Lukáš Janda (SK Jiří team) (23:36)

Velká trať 13-14 – HOLKY
1. Jana Cichá (TJ TŽ Třinec (25:41)
2. Klára Ulrichová (26:14)
3. Tereza Knapková (PK BIKE F-M) (29:17)

Velká trať 13-14 – KLUCI
1. Jiří Bohdalovský (SK Jiří team) (17:21)
2. Martin Jančík (SK Jiří team) (17:27)
3. David Šigut (Kohouti SK Pržno) (19:31)

Velká trať 15 – KLUCI
1. Adam Cabák (Tyršováci Frenštát) (27:19)

Junior Mistryně Valašského království 2017 – Adriana Janíčková
Junior Mistr Valašského království 2017 – Jiří Bohdalovský (SK Jiří team)

 

PS: za případný překlep se omlouváme

Naposledy změněnopondělí, 12 červen 2017 13:28
Více z této kategorie: Letošní ročník dojel do cíle... »